LASER TAG

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wprowadziliśmy do Naszej oferty nowy wymiar Paintballa - Laser Tag. Jest to bezbolesna forma gry zespołowej podobna do tradycyjnego Paintballa gdzie kulki zamienione są na wiązkę podczerwieni. Każdy gracz dostaje karabinek oraz opaskę na głowę z czujnikami, które przechwytują wiązkę podczerwieni a sygnał oznajmia zawodnikowi, że został trafiony. Za pomocą specjalnego systemu możemy zaprogramować ilość amunicji, żyć oraz czas i przebieg gry.

W grze udział może wziąć każdy. Dzieci od lat 6 po kobiety i mężczyzn bez limitu wiekowego. Jest to w pełni bezpieczna gra, w której nie ma uczucia strachu i bólu, że zostanie się trafionym.

Sprzęt, jakim gramy w Laser Tag to replika karabinka G36, który również jest wykorzystywany do pozostałych szkoleń militarnych oraz gier terenowych, które organizujemy.

Podstawowym terenem do gry są Nasze dwa pola taktyczno- paintballowe w Brodowie oraz Woli Książęcej. Z uwagi na to, że gra Laser Tag nie wymaga terenu, który musi być w jakiś sposób zabezpieczony ( siatki ochronne) mamy do Waszej dyspozycji mobilne pole paintballowe, czyli tak zwane dmuchańce. Pozwalają one praktycznie zagrać w wszędzie gdzie tylko jest trochę wolnego terenu. Możemy zagrać przed Twoim hotelem, motelem, gospodarstwem agroturystycznym, salą wiejską, remizą strażacką, na boisku przy szkole czy na hali sportowej oraz festynach i piknikach. Różnorodność przeszkód, jakimi dysponujemy umożliwia wybudowanie bardzo realistycznej areny do gry w Laser Tag.

/
professional joomla template